Kazu audzēšana biznesam

SheepKazas pienam ir augsts pieprasījums, ne tikai tādēļ, ka tas satur daudz vērtīgu barības vielu, bet arī tāpēc, ka to var izmantot, lai ražotu saldējumu un sieru. Šī iemesla dēļ kā kazu lauksaimniekam Jums ir iespēja ražot produktus un tos pārdot, lai nopelnītu.

Uzsākot kazu audzēšanu, Jums ir nepieciešama zeme, uz kuras audzēt un izmitināt dzīvniekus. Zemei ir jābūt pietiekami daudz vietas lopu ganīšanai, un uz tās ir nepieciešams patvērums, kur lopiem atpūsties. Patvērumam noteikti ir nepieciešams jumts un sienas, kā arī siens vai kāda vieda apkure, lai lopiem ziemā būtu silti. Jums ir arī nepieciešams izvēlēties pareizo kazu šķirni, kas ir piemērota tam, ko Jūs vēlaties ražot. Dažas kazu šķirnes ir labas gaļas ražošanai, kamēr citas labi ražo pienu. Kad esat izvēlējušies šķirni, viss, kas Jums jādara, ir jārūpējas par mājlopiem un jāpārliecinās, ka tie tiek pareizi baroti.

Vai iesācējam labs variants?

Kā iesācējs Jūs, iespējams, īsti nezināt, kā audzēt dažādu veidu mājlopus. Lopkopība atšķiras daudzējādā ziņā; ir daži mājlopi, kuros ir nepieciešams ieguldīt daudz naudas iesākumā un citi, kam ir nepieciešama lielāka aprūpe un uzmanība pēc tam.

Divu veidu mājlopi, ko katrs iesācējs lopkopis var audzēt, ir cūkas un truši. Tiem nav nepieciešamas lielas investīcijas un tos ir viegli kopt.