Piekabes

Jūs būsiet ieguvējs no vairākiem aspektiem: sānu sienas visiem saplākšņa modeļiem izgatavotas no 13 kārtās salīmētas kvalitatīvas koksnes. Papildus polimēru pārklājums padara tās īpaši izturīgas pret atmosfēras iedarbību, nodrošina krāsas izturību. Pie tam saplākšņa klase piedāvā Jums kvalitāti par lielisku cenu!

Alumīnija piekabes

Viena klase – četri modeļi – trīs sevišķi labas īpašības. Pirmkārt, īpaši augsta izturība. Otrkārt, moderns izskats, ko nodrošina pulverveida alumīnija pārklājums ar sudraba metālisku poliēstera pārsegu. Un treškārt, stabila vērtība. Ideāla ikdienas lietošanai. Pateicoties visu piekabju ilgmūžībai, alumīnija klase ļauj Jums arī pēc ļoti daudziem gadiem atstāt “spīdošu iespaidu”.

No palielinātas seglu kameras līdz dekoram: 3 klases modeļi ir īpaši pielāgoti rietumu zirgu un jātnieku prasībām. Arī stāvvietas izmēri ir pieskaņoti zirgiem. Un vēl kas ļoti būtisks: Jums ir izvēle starp četrām dažādām cenu klasēm un lielumiem.

Konstrukciju risinājumus sērijās Classic, Comfort vai Compact: individuāli izveidotas un konstruētas pēc Jūsu vēlmēm un prasībām. No izdevīgām cenām līdz ekskluzīvām!

Individuāla pasūtījuma gadījumā servisā pie BMW piekabes var tik nokrāsotas pēc Jūsu ieskatiem un gaumes. Visiem poliestera piekabju modeļiem izvēlei piedāvājam 10 standarta krāsas no BMW servisa – no rapšu dzeltena, līdz ugunīgi sarkanam. Alumīnija modeļu virsbūvēs izmantots anodēts alumīnijs un jumta krāsojums iespējams sudraba krāsā. Saplākšņa piekabēm piedāvājam trīs krāsu izvēles virsbūvei, un divas jumtam. Realizēsim tieši Jūsu individuālās ieceres. Vaicājiet BMW auto servisā, un pārliecinieties, par pārdevēju draudzīgo attieksmi un augsto kompetences līmeni.

Krāsošanai varam izmantot arī citas nokrāsas un lakas, tomēr iesakām Jums konsultēties ar speciālistiem.

Ar mīlestību pret zirgiem tiek piedāvātas vislabākās piekabes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *